JWMPP85-154K500VDCP7.5B4
MFR.Part #
JWMPP85-154K500VDCP7.5B4
JLCPCB Part #
C47279080
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 500V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS