BZX84-C3V3,215-JSM
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
BZX84-C3V3,215-JSM
JLCPCB Part #
C53113926
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 350mW 5uA@1V 600Ω 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS