BZX84C20-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84C20-TP
JLCPCB Part #
C6756349
Package
SOT-23
Description
100nA@14V 20V 350mW 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS