MPH684K2L4AT4000A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH684K2L4AT4000A1
JLCPCB Part #
C4355503
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 680nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS