MEF222K2A3KS3031A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MEF222K2A3KS3031A1
JLCPCB Part #
C18295909
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 2.2nF ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS