MIB104J2A2AA220MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MIB104J2A2AA220MA1
JLCPCB Part #
C5373343
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100nF ±5% Plugin,P=5mm Film Capacitors ROHS