JY3FF-S-DC24V-C
MFR.Part #
JY3FF-S-DC24V-C
JLCPCB Part #
C17702447
Package
Plugin,19x15.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 15A 24V 28V@DC、277V@AC 360mW 5 5ms 625Ω One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,19x15.4mm Power Relays ROHS