JY32FNH-S-DC5V-A/20A
MFR.Part #
JY32FNH-S-DC5V-A/20A
JLCPCB Part #
C17702412
Package
Plugin,18.2x10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 10ms 125Ω 200mW 20A 20A@250VAC 30V@DC、277V@AC 4 5V Silver Alloy 插件,18.2x10.2mm Power Relays ROHS