Z334K310VD4L22
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z334K310VD4L22
JLCPCB Part #
C920743
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS