Z394K310VD4L15
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z394K310VD4L15
JLCPCB Part #
C2686153
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS