K225K310VF2L25
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K225K310VF2L25
JLCPCB Part #
C2686100
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2.2uF 310V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS