JNG30T60IPQ1S1
MFR.Part #
JNG30T60IPQ1S1
JLCPCB Part #
C51484297
Package
DIP-24H
Description
-40℃~+150℃ 13.2V~20V 13V~20V 1500Vrms 30A 600V 75uA、3.5mA 83W IGBT Three-phase bridge DIP-24H Intelligent Power Modules (IPM) ROHS