JNG75T120LZS1
MFR.Part #
JNG75T120LZS1
JLCPCB Part #
C51484276
Package
TO264
Description
-55℃~+150℃ 1.1mJ 1.2kV 150A 165ns 2.2V@75A,15V 225A 318pF 4.5V@250uA 476ns 694W 83pF 875ns 9.101nF 900uJ TO264 IGBT Transistors / Modules ROHS