GL50HF120T1UA1
Extended
Manufacturer
JIAENSEMI
MFR.Part #
GL50HF120T1UA1
Description
-40℃~+175℃ 0.14nF 1.2kV 2.5V@50A,15V 200W 230ns 2mJ 3.6nF 3mJ 40ns 5.2V@1.7mA 50A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS