9AC18080162060C3
MFR.Part #
9AC18080162060C3
JLCPCB Part #
C2715848
Description
-40℃~+85℃ 16pF 18.08MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm HC-49S Crystals ROHS