49SAC13560201060
MFR.Part #
49SAC13560201060
JLCPCB Part #
C443533
Description
-40℃~+85℃ 13.56MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS