49SAC36480122040
MFR.Part #
49SAC36480122040
JLCPCB Part #
C390741
Description
-40℃~+85℃ 12pF 36.48MHz 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS