JEC07D471KS0517
Extended
Manufacturer
(JEC)
MFR.Part #
JEC07D471KS0517
JLCPCB Part #
C2682479
Package
Plugin
Description
1.2kA 105pF@1kHz 300V 30J 385V 423V~517V 775V 插件 Varistors ROHS