XT1V101M0806
MFR.Part #
XT1V101M0806
JLCPCB Part #
C3646861
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 6.5mm 8mm 95mA ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS