LZ1E470M0606
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
LZ1E470M0606
JLCPCB Part #
C22396793
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 170mA 2000hrs@105℃ 25V 47uF 5.7mm 6.3mm 850mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS