FZ1C101M0606
MFR.Part #
FZ1C101M0606
JLCPCB Part #
C3646798
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2000hrs@105℃ 230mA 440mΩ 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS