FZ1C471M0810
MFR.Part #
FZ1C471M0810
JLCPCB Part #
C3646811
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 16V 170mΩ 450mA 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS