XT0J101M0506
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
XT0J101M0506
JLCPCB Part #
C5260784
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 350mΩ 45mA 5.7mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS