FZ1V470M0606
Extended
Manufacturer
JARSON
MFR.Part #
FZ1V470M0606
JLCPCB Part #
C3646801
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 230mA 35V 440mΩ 47uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS