TKR100M1HD11M
Extended
Manufacturer
JAMICON
MFR.Part #
TKR100M1HD11M
JLCPCB Part #
C5137670
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 11mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS