VMK-R360-1.0-U
MFR.Part #
VMK-R360-1.0-U
JLCPCB Part #
C7112834
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 360mΩ ±1% ±20ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS