SMP-R150-1.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMP-R150-1.0
JLCPCB Part #
C5900839
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS