VMK-R010-5.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMK-R010-5.0-U
JLCPCB Part #
C6920582
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 10mΩ ±20ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS