PBH-33R0-F1-0.5
MFR.Part #
PBH-33R0-F1-0.5
JLCPCB Part #
C5823664
Description
-55℃~+125℃ 10W 33Ω ±0.5% ±50ppm/℃ TO-247 Through Hole Resistors ROHS