SMK-R220-1.0
MFR.Part #
SMK-R220-1.0
JLCPCB Part #
C5755499
Description
-65℃~+170℃ 1W 220mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS