SMT-R500-0.5
MFR.Part #
SMT-R500-0.5
JLCPCB Part #
C7364584
Description
-65℃~+170℃ 500mΩ 7W ±0.5% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS