SPI12N50C3IN
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
SPI12N50C3IN
JLCPCB Part #
C3282960
Package
TO-262-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 11.6A 125W 3.9V 30pF 380mΩ@10V 400pF 49nC@10V 560V TO-262-3 MOSFETs ROHS