DF80R12W2H3B11BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
DF80R12W2H3B11BOMA1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 1.7V@15V,20A 190W 2.35nF@25V 50A - IGBT Transistors / Modules ROHS