SPA11N80C3
MFR.Part #
SPA11N80C3
JLCPCB Part #
C152363
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6nF 11A 3.9V 30pF 34W 450mΩ@10V 65pF 800V 85nC@10V TO-220-3 MOSFETs ROHS