IPAN70R360P7SXKSA1
MFR.Part #
IPAN70R360P7SXKSA1
JLCPCB Part #
C3289012
Package
TO-220-FP
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 11pF 12.5A 16.4nC@10V 26.5W 3.5V 360mΩ@10V 517pF 700V N-Channel TO-220-FP MOSFETs ROHS