IPD50R399CP
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD50R399CP
JLCPCB Part #
C536787
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 17nC@10V 399mΩ@10V 3V 550V 81pF 83W 890pF 9A TO-252 MOSFETs ROHS