IPB80N03S4L-03ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPB80N03S4L-03ATMA1
JLCPCB Part #
C3289280
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 2.2V@45uA 3.3mΩ@80A,10V 30V 5.1nF@25V 75nC@10V 80A 94W TO-263 MOSFETs ROHS