IPB70N04S4-06
MFR.Part #
IPB70N04S4-06
JLCPCB Part #
C536646
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 40V 4V@26uA 58W 6.5mΩ@10V,70A 70A TO-263-3 MOSFETs ROHS