R6507KNJTL
MFR.Part #
R6507KNJTL
JLCPCB Part #
C7037549
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 14.5nC@10V 470pF 5V 650V 665mΩ@10V 78W 7A TO-263-3 MOSFETs ROHS