IPCP254M06PB08R
MFR.Part #
IPCP254M06PB08R
JLCPCB Part #
C22395596
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.54mm 2.5mm 3A 6P Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS