IPCP127M06PB28S
MFR.Part #
IPCP127M06PB28S
JLCPCB Part #
C22390541
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2x3P 6P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS