IPCB04301FA0B7V
Extended
Manufacturer
INCP
MFR.Part #
IPCB04301FA0B7V
JLCPCB Part #
C19274168
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 100P 2 300mA 30V Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS