RYHV50V100UF10*10
MFR.Part #
RYHV50V100UF10*10
JLCPCB Part #
C48970619
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 50V Polymer ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS