RYHS16V720UF8*11.5
MFR.Part #
RYHS16V720UF8*11.5
JLCPCB Part #
C48970389
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 720uF 8mm Polymer Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS