RYHT25V220UF8*10
MFR.Part #
RYHT25V220UF8*10
JLCPCB Part #
C48970515
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
1.85A 10mm 2000hrs@125℃ 220uF 25V 32mΩ@100kHz 8mm Polymer Plugin,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS