HG1H226M0511PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HG1H226M0511PC
JLCPCB Part #
C5438866
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs 22uF 2mm 50V 5mm ±20% Plugin,D5xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS