HF1C687M5515PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HF1C687M5515PC
JLCPCB Part #
C5438747
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16V 2.5mm 5.5mm 5000hrs 680uF ±20% Plugin,D5.5xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS