RYHF16V680UF8*11
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHF16V680UF8*11
JLCPCB Part #
C48970471
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 14mΩ@100kHz 16V 2.55A@100kHz 5000hrs@105℃ 680uF 8mm Polymer Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS