RYHS7.5V820UF6*11
MFR.Part #
RYHS7.5V820UF6*11
JLCPCB Part #
C48970374
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
11.5mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 4.5A@100kHz 6.3mm 7.5V 820uF Polymer Plugin,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS