RVE1H100M0605
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE1H100M0605
JLCPCB Part #
C2895763
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS